10 черв. 2021

Нарада керівників

Відбулася нарада керівників і заступників керівників закладів освіти. Розглянуті питання проведення заходів з техніки безпеки і попередження травматизму під час літніх канікул, про підготовку закладів освіти до нового навчального року, про нове меню і порядок харчування, щорічне звітування керівників, стан оздоровлення, підсумки виховної роботи та про документу про освіту учнів.
1 черв. 2021

Оздоровлення школярів

З 01 червня запрацювали в громаді пришкільні табори на період до 18 червня, в яких оздоровлюється 576 учнів. Здійснена комісійна прийомка таборів відпочинку на базі шкіл, відмічена належна їх підготовка. Заплановані цікаві заходи, екскурсії для дітей в таборах, організований підвіз та оздоровче літнє харчування.
31 трав. 2021

Завершення навчального року

28 травня закінчився в закладах освіти 2020-2021 навчальний рік. Урочисто пройшло свято останнього дзвоника по всіх школах, з дотриманням протиепідемічних вимог (по класах).
28 квіт. 2021

Про прийом в 1 клас

Визначені умови прийому дітей до 1 класів шкіл громади наказом відділу освіти від 28.04.2021 №58. Документи від батьків дітей приймаються з 28 квітня по 31 травня 2021 року за гнучким режимом, визначеним адміністрацією школи, можливе подання документів в сканованому виді на електронну пошту закладу освіти.
8 квіт. 2021

Підсумки атестації

Проведено підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти, на якому за результатами вивчення роботи атестуючих педагогів підтверджено відповідність займаній посаді 10-и керівним кадрам, присвоєно категорію або педзвання - 12 педагогам, підтверджено категорію або педзвання - 16 педагогам. У всіх атестуючих члени атестаційної комісії ІІ рівня побували на уроках, які проведені на високому професійному рівні, вивчали стан виконання посадових обов'язків, досвіди роботи. Вітаємо атестуючих педагогів з їх професійними досягненнями.
17 бер. 2021

Поповнення матеріальної бази

З метою виконання протиепідемічних заходів в закладах освіти, за кошти місцевого бюджету вкотре придбані для шкіл, дитсадків та позашкільних закладів антисептики, деззасоби, паперові рушники, рідке мило, миючі засоби для посуду, прибирання і прання, згідно потреби на кілька місяців
18 лют. 2021

нарада керівників

18 лютого відбулася нарада керівників і заступників керівників закладів освіти, на якій розглядалися питання організації роботи в закладах освіти з цивільного захисту, порядку проведення медоглядів, проведення гри "Сокіл "Джура", підсумки реєстрації на ЗНО, харчування в закладах тощо.
5 лют. 2021

Доплата медсестрам

Медсестрам закладів дошкільної і загальної середньої освіти громади встановлена доплата у розмірі 20% за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, яка буде нараховуватися з місцевого бюджету з 01 січня до закінчення дії карантину, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 №67
4 лют. 2021

Онлайн-консультація

Проведене онлайн-консультування Управлінням Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області з керівниками закладів освіти Царичанської ОТГ з питання побудови Внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Захід ініційований відділом освіти громади і проведений за активної участі директорів освітніх установ.
1 лют. 2021

Порядок медоглядів

Вийшов новий Порядок здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти, затверджений постановою КМУ від 20.01.2021 №31, за яким внесені зміни у проведення щорічних медоглядів учнів, у роботу медсестри школи. Учні сільських шкіл, віддалених від лікарні, зможуть медогляд пройти за місцем навчання.