Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЦАРИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Юридична адреса:

51000, Дніпропетровська область,

Царичанський район,

смт. Царичанка,

вул. Соборна, 40-А

Відділ  освіти   є структурним підрозділом  виконавчого комітету Царичанської селищної ради,  створений  рішенням сесії і діє з 03 липня 2017 року.

Мережа закладів освіти Царичанської селищної ради:

Заклади загальної середньої освіти - 4

з них опорна школа  з двома  філіями - 1

Заклади дошкільної освіти - 6

Заклади позашкільної освіти- 2

Інформація про фінансову діяльність закладів освіти знаходиться на сторінці їх сайтів "Доступ до публічної інформації".

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

1 вер. 2018
Відділ освіти вітає всіх педагогів з Днем знань! Бажаємо творчого натхнення, нових педагогічних здобутків, невичерпної енергії в реалізації освітніх реформ.
29 серп. 2018
Серпнева конференція педагогів Царичанської ОТГ за участю селищного голови Сумського Г.В. і голови райкому профспілки Самарської Н.І., секційні предметні наради пройшли на базі Царичанської ЗОШ І-ІІІ ст. Підведені підсумки року, відзначені значні досягнення і позитивна динаміка розвитку закладів освіти, підвищення якості освіти. Окреслені шляхи на навчальний рік в умовах старту Нової української школи.
15 серп. 2018
Відбулася перевірка готовності закладів освіти комісією за участю представників селищної ради, відділу освіти, управління Держпродспоживслужби, РС ГУ ДСНС, Держенергонагляду. Комісія відзначила належну підготовку закладів освіти до 2018-2019 н.р.
3 серп. 2018
П'ять шкіл громади отримали ліцензії на право здійснення освітньої діяльності.
2 лип. 2018
До відома батьків про професійне навчання дітей. Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області пропонує випуск газети «Джерело» з рекомендаціями і переліком щодо вибору професії, на сайті НМЦ ПТО (http://nmc-pto.dp.ua/) в розділі «Профорієнтаційний термінал».
21 черв. 2018
Закриття зміни в пришкільних таборах відпочинку, яка тривала з 01 по 20 червня пройшло урочисто і весело. Протягом оздоровлення в пришкільних таборах діти побували на багатьох екскурсіях, грали, займалися спортом, співали і танцювали, приймали участь в конкурсах та змаганнях.