Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

02.07.2018
До відома батьків про професійне навчання дітей. Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області пропонує випуск газети «Джерело» з рекомендаціями і переліком щодо вибору професії, на сайті НМЦ ПТО (http://nmc-pto.dp.ua/) в розділі «Профорієнтаційний термінал».
21.06.2018
Закриття зміни в пришкільних таборах відпочинку, яка тривала з 01 по 20 червня пройшло урочисто і весело. Протягом оздоровлення в пришкільних таборах діти побували на багатьох екскурсіях, грали, займалися спортом, співали і танцювали, приймали участь в конкурсах та змаганнях.
04.06.2018
Підведені підсумки приймання дітей до 1 класів шкіл громади на 2018-2019 н.р. Всі шестирічні діти прийняті до 1 класу, місць у школах вистачило, тому конкурси не проводилися. Списки прийнятих першокласників затверджені наказами керівників шкіл та оприлюднені на сайтах закладів освіти
01.06.2018
1 червня відбулось офіційне відкриття таборів при школах і відзначення територіального свята до Дня захисту дітей, в якому прийняли участь діти майже всіх шкіл громади
29.05.2018
Комісією з приймання пришкільних таборів відпочинку здійснений об'їзд всіх закладів освіти. Представники комісії з селищної ради, відділу освіти, Держпродспоживслужби відзначили хорошу підготовку таборів відпочинку при школах. Підписані акти приймання таборів всіма членами комісії.
25.05.2018
Проведено Свято останнього дзвоника в школах громади. Відзначені досягнення учасників освітнього процесу за навчальний рік, побажання випускникам успішно продовжити навчання