Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради

 

Олімпіади, конкурси

Результати участі закладів освіти Царичанської селищної ради

 у районному етапі Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін 2017-2018 н.р.

Базовий компонент шкільної олімпіади 2017-2018 навчального року становив 16-ть дисциплін:  українська мова і література, англійська мова, правознавство, історія, економіка, математика, фізика, хімія, біологія, географія, інформатика (програмування), інформаційні технології, екологія, трудове навчання, російська мова та література,  астрономія.

Учасниками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін стали 377 учнів закладів освіти району, із яких 195  (52%) – учні закладів освіти Царичанської селищної ради.

Найбільш чисельними були  команди Царичанської, Прядівської, Преображенської, Бабайківської ЗОШ І-ІІІ, Царичанської філії І-ІІ ступенів.

Лисківська філія  І-ІІ ступенів забезпечила участь на 75%.

За результатами ІІ-ого етапу рейтингову таблицю утримує Царичанська І-ІІІ (61,4)

Достатній рівень знань продемонстрували учні Прядівської (37,8), Бабайківської (35,4) ЗОШ І-ІІІ ступенів, Царичанська філія І-ІІ ступенів (23,2).

Із 377  учасників предметних олімпіад 2017-2018 навчального року призові місця вибороли – 150 учнів, із них: І-х місць –53; ІІ-х – 50; ІІІ-х – 47.

Рейтингову таблицю  призових місць очолюють  Царичанська (40), Прядівська  (20).

Конкурентоспроможно виступили на ІІ етапі олімпіад представники  Преображенської(14), Бабайківської (17) ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Результативними  були виступи команд  Лисківської філії І-ІІ (2), Царичанської філії  (3).

Середній показник рейтингу установ у ІІ-ому етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін   2017-2018 навчального року  становить – 28,7 балів.

Показники участі команд освітніх установ показали як позитивні зрушення у якісній підготовці до олімпіад, так і зниження результативності.

Середній показник перевищили – Царичанська (61,4), Бабайківська (35,4), Прядівська (37,8).

 У межах середнього рівня – Преображенська (27,9), Царичанська філія І-ІІ ступенів (23,2).

Протягом січня, лютого триває  ІІІ етап олімпіад.  Склад команди від району (39 учнів) 74% становлять учні наших закладів освіти: Царичанська (20), Прядівська (2), Преображенська (5), Бабайківська (1) ЗОШ І-ІІІ, Лисківська філія (1) І-ІІ ступенів.

 

Результати участі переможців районного етапу в обласному турі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н. р.

 

предмет

П.І.П. учасника

клас

заклад

К-ть балів

Місце

Мінім.

набраний

Максим.

1

Історія

Шапкіна Олександра29

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15

42

95,5

 

2.

Англ. мова

Шапкіна Олександра

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26

62

112

 

3.

Математика

Грідін Дмитро

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

4.

Біологія

Цуканов Олександр

8

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

41,5

40

25,5

І

Зеленська Еліна

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26,5

32

88

 

Махун Руслана

11

Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

16

81

 

5.

Астрономія

Савенко Валерій

9

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8,5

8,5

55,5

 

Кравченко Уляна

11

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

66,5

12

11,5

 

6.

Трудове

навчання

Сирота Валерій

9

Лисківська філія І-ІІ ступенів

26,5

47

100,5

 

Грідін Дмитро

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

44

50,5

111

 

7.

Українська

 мова

Алєксєєнко Анна

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11,5

31,5

48,5

 

Зеленська Еліна

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

35

48

ІІІ

Влащенко Валерія

9

Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19

28

48

 

8.

Рос. мова

Зеленська Еліна

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21

41

72

 

Ковальчук Альона

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20

42

70

 

9.

Фізика

Олійник Олександр

8

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

0,5

2

34

 

Манжелій Катерина

9

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

-

--

 

 

Юрченко Ярослав

10

Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

-

-

-

 

Кравченко Уляна

11

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

-

-

-

 

10.

Хімія

Мазуркевич Альона

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8,5

10,5

48

 

Філяровський Андрій

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

11,5

71

 

Цуканов Олександр

8

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

15

79

 

11.

Географія

Никонюк Єлизавета 

8

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

13

46

 

Забродін Валерій

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

20

63

 

Дорошенко Дарія

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18

47

65

 

12.

Інформаційні технології

Влащенко Владислав

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

0,65

7,5

76,25

 

13.

Інформатика

Савенко Юрій

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

не пройшли у ІІ тур

 

14.

Правознавство

Бойко Іван

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20,5

69,5

102

ІІІ

Зеленська Еліна

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

38

62

 

Ковальчук Альона

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26

37,5

110

 

     

 

 

 

 Із  16 олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н.р. учнівські команди закладів освіти Царичанської ОТГ прийняли у 14.

Кількісний склад учасників ІІІ етапу олімпіад – 30 учнів: Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2; Преображенська- 5; Бабайківська -1; Лисківська філія -1; Царичанська -22.

 

Якісний показник участі команд  складає – 13,6 % (три переможці: Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 

Правознавство- 9 клас (Бойко Іван);

Укр. мова та література – 10 (Зеленська Еліна);

Біологія -8 клас (Цуканов Олександр).

Конкурентноспроможними були виступи команд з правознавства (Зеленська Еліна), географії (Дорошенко Дарія), російської мови (Ковальчук Альона, Зеленська Еліна), української мови та літератури (Влащенко, Зеленська, Алєксєєнко).