Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЦАРИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Юридична адреса:

51000, Дніпропетровська область,

Царичанський район,

смт. Царичанка,

вул. Соборна, 40-А

Відділ  освіти   є структурним підрозділом  виконавчого комітету Царичанської селищної ради,  створений  рішенням сесії і діє з 03 липня 2017 року.

Мережа закладів освіти Царичанської селищної ради:

Заклади загальної середньої освіти - 4

з них опорна школа  з двома  філіями - 1

Заклади дошкільної освіти - 6

Заклади позашкільної освіти- 2

Інформація про фінансову діяльність закладів освіти знаходиться на сторінці їх сайтів "Доступ до публічної інформації".

Класна оцінка

4 груд. 2018
Всі заклади освіти прийняли участь в акції "Для тебе, мій захисник". Подарунки захисникам, обереги і витинанки, виготовлені учнями, передані в молодіжний центр Освіторіум представником Ніконюк Н.А.
15 лист. 2018
Опалення закладів освіти розпочалося 12 листопада в перший день після канікул. Середня температура повітря в школах і позашквльних заклаах +17+18, в дитсадках +20+22. Відсутні порушення в роботі систем опалення закладів освіти.
5 жовт. 2018
Проведене свято для педагогів Царичанської ОТГ до Дня працівника освіти. Всіх присутніх на святі привітали представники селищної ради і райдержадміністрації, депутати Верховної Ради та обласної ради. Святкові виступи підготували вихованці ДНЗ №4, гумористичний квартал Бабайківської школи, діти і вчителі Царичанської ЗОШ І-ІІІ ст. і Лисківської філії І-ІІ ст., ветерани педагогічної праці.
1 вер. 2018
Відділ освіти вітає всіх педагогів з Днем знань! Бажаємо творчого натхнення, нових педагогічних здобутків, невичерпної енергії в реалізації освітніх реформ.
29 серп. 2018
Серпнева конференція педагогів Царичанської ОТГ за участю селищного голови Сумського Г.В. і голови райкому профспілки Самарської Н.І., секційні предметні наради пройшли на базі Царичанської ЗОШ І-ІІІ ст. Підведені підсумки року, відзначені значні досягнення і позитивна динаміка розвитку закладів освіти, підвищення якості освіти. Окреслені шляхи на навчальний рік в умовах старту Нової української школи.
15 серп. 2018
Відбулася перевірка готовності закладів освіти комісією за участю представників селищної ради, відділу освіти, управління Держпродспоживслужби, РС ГУ ДСНС, Держенергонагляду. Комісія відзначила належну підготовку закладів освіти до 2018-2019 н.р.