22 бер. 2023

прийом в 1 клас

Прийом заяв від батьків на зарахування дітей до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік здійснюється адміністрацією школи з 1 травня по 31 травня, за потреби термін прийому документів може бути продовжений.
24 лют. 2023

звільнення від ДПА

Звільнені від проходження ДПА учні 4-их, 9-их та 11-их класів у 2022/2023 навчальному році, згідно рішення Міністерства освіти і науки України.
16 січ. 2023

Початок ІІ семестру

Організовано розпочався ІІ семестр 2022-2023 навчального року в закладах загальної середньої і позашкільної освіти громади з 16 січня поточного року після зимових канікул. Всі діти гарно відпочили на канікулах, випадки травматизму відсутні.
30 груд. 2022

Завершення І семестру

Завершене навчання учнів у І семестрі 2022-2023 навчального року. За підсумками роботи у першому семестрі констатуємо зниження мотивації до навчання, потребує уваги ментальне здоров'я учнів в умовах воєнного стану в Україні.
25 лист. 2022

ТБД

Пройшли Тижні безпеки дитини і День цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти дистанційно. Проведені заходи з попередження травматизму, мінної безпеки, пожежної безпеки, цивільного захисту.
7 лист. 2022

БДЮТ і ДЮСШ

Розпочали дистанційну роботу БДЮТ і ДЮСШ, які спланували свою роботу на навчальний рік, забезпечили контингент вихованців. Робота позашкільних закладів забезпечує розвиток і реалізацію творчого і спортивного потенціалу дітей.
24 жовт. 2022

Готовність до опалення

До опалювального періоду готові всі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти громади. Перевірені системи теплопостачання на предмет справності, підписані акти готовності.
1 вер. 2022

Початок навчання

1 вересня організовано розпочався навчальний процес в закладах загальної середньої освіти у формі дистанційного навчання. Заклади дошкільної і позашкільної освіти перебувають на простої.
27 трав. 2022

Завершення навчального року

Сьогодні завершився 2021-2022 навчальний рік у закладах загальної середньої освіти громади, які проводили навчання у дистанційному форматі. Вручення випускникам 9-х та 11-х класів документів про освіту буде здійснено до 1 липня поточного року.
20 трав. 2022

мінна безпека

Мінна безпека. У разі знаходженні міни або іншого вибухонебезпечного предмета: 1.Негайно повідомити чергові служби органів внутрішніх справ, цивільного захисту; 2.Не підходити до предмету, не торкатися і не пересувати його, не допускати до знахідки інших людей; 3.Припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету. 4.Не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух). 5. Дочекатися прибуття фахівців; вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення. Слід пам’ятати, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.