7 лют. 2019

Нарада керівників закладів освіти

Проведена нарада керівників закладів освіти за участю спеціаліста відділу лабораторних досліджень. Висвітлені питання профілактики захворювання на грип, проведення роботи з цивільного захисту, організації ДПА і ЗНО, проведення гри "Сокіл" ("Джура"), ведення військового обліку працівників, сертифікації педагогів.
10 січ. 2019

Січневі наради

Проведені 03 січня секційні предметні засідання за участю педагогів всіх громад Царичанського району на базі Царичанській ЗОШ І-ІІІ ст.
4 груд. 2018

Участь в акції "Для тебе, мій захисник"

Всі заклади освіти прийняли участь в акції "Для тебе, мій захисник". Подарунки захисникам, обереги і витинанки, виготовлені учнями, передані в молодіжний центр Освіторіум представником Ніконюк Н.А.
15 лист. 2018

Дотримання температурного режиму в закладах освіти громади

Опалення закладів освіти розпочалося 12 листопада в перший день після канікул. Середня температура повітря в школах і позашквльних заклаах +17+18, в дитсадках +20+22. Відсутні порушення в роботі систем опалення закладів освіти.
5 жовт. 2018

Проведене свято День працівника освіти

Проведене свято для педагогів Царичанської ОТГ до Дня працівника освіти. Всіх присутніх на святі привітали представники селищної ради і райдержадміністрації, депутати Верховної Ради та обласної ради. Святкові виступи підготували вихованці ДНЗ №4, гумористичний квартал Бабайківської школи, діти і вчителі Царичанської ЗОШ І-ІІІ ст. і Лисківської філії І-ІІ ст., ветерани педагогічної праці.
1 вер. 2018

Вітання З Днем знань

Відділ освіти вітає всіх педагогів з Днем знань! Бажаємо творчого натхнення, нових педагогічних здобутків, невичерпної енергії в реалізації освітніх реформ.
29 серп. 2018

Серпнева конференція

Серпнева конференція педагогів Царичанської ОТГ за участю селищного голови Сумського Г.В. і голови райкому профспілки Самарської Н.І., секційні предметні наради пройшли на базі Царичанської ЗОШ І-ІІІ ст. Підведені підсумки року, відзначені значні досягнення і позитивна динаміка розвитку закладів освіти, підвищення якості освіти. Окреслені шляхи на навчальний рік в умовах старту Нової української школи.
15 серп. 2018

Проведена перевірка підготовки закладів освіти

Відбулася перевірка готовності закладів освіти комісією за участю представників селищної ради, відділу освіти, управління Держпродспоживслужби, РС ГУ ДСНС, Держенергонагляду. Комісія відзначила належну підготовку закладів освіти до 2018-2019 н.р.
3 серп. 2018

Ліцензування закладів освіти

П'ять шкіл громади отримали ліцензії на право здійснення освітньої діяльності.
2 лип. 2018

До відома батьків про професійне навчання

До відома батьків про професійне навчання дітей. Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області пропонує випуск газети «Джерело» з рекомендаціями і переліком щодо вибору професії, на сайті НМЦ ПТО (http://nmc-pto.dp.ua/) в розділі «Профорієнтаційний термінал».