2 вер. 2019

День знань

Відбулося свято Дня знань у закладах освіти громади. Школи радо зустріли дітей, розпочався новий 2019/2020 навчальний рік
29 серп. 2019

Серпнева конференція

Відбулася серпнева конференція Царичанської ОТГ, предметні засідання РМО. На конференції обговорені підсумки першого року впровадження Концепції "Нова українська щкола" на окреслені стратегічні напрямки подальшого роботи у 2019-2020 н.р.
21 черв. 2019

Навчання з охорони праці

Пройшло навчання та здані іспити з охорони праці працівниками відділу освіти, керівниками закладів освіти, їх заступниками, головами профспілок. Навчання проводилося викладачами і спеціалістами департаменту освіти Дніпропетровської ОДА, Дніпровської академії неперервної освіти. Відмічений належний рівень підготовки учасників навчання.
4 черв. 2019

Нарада керівників закладів освіти

Відбулася нарада керівників закладів освіти, на якій презентували роботу НРЦ №6 м. Дніпро (керівник Мегега Г.Б.). Висвітлені питання оздоровлення, підготовки закладів до нового навчального року, електронної реєстрації дітей в 1 клас, порядку проведення інституційного аудиту.
3 черв. 2019

Оздоровлення 2019

Оздоровлення -2019. З 28 травня по 14 червня на базі всіх шкіл працюють табори відпочинку з денним перебуванням, оздоровлюються 904 дитини. Прийомка готовності таборів проведена, меню і режим роботи погоджені обласним управлінням Держпродспоживслужби. Щодня проводяться цікаві і веселі заходи згідно плану роботи таборів, організовуються екскурсії.
17 трав. 2019

Районний семінар завідувачів ДНЗ

Районний семінар завідувачів ЗДО пройшов на базі Царичанського ДНЗ №5 "Вишенька". На семінарі розглянуті питання співпраці дошкільного закладу і школи в умовах реалізації Концепції Нової української школи, здійснений колективний перегляд педради ДНЗ №5 за участю Царичанської філії І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.". Педколектив дошкільного закладу продемонстрував обізнаність з Концепцією НУШ, нове бачення шляхів співпраці школи та ясла-садка.
16 трав. 2019

І етап гри "Сокіл" ("Джура") в Царичанській ОТГ

Відділ освіти виконкому Царичанської селради організував проведення 16 травня 2019 року першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). До територіального етапу нашої громади приєдналися ЗОШ інших громад та школи району. Перемогу здобула команда учнів Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 квіт. 2019

Проведене засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Проведене підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради, у ході якого члени комісії передивилися досвіди роботи вчителів, а всі атестуючі педагоги були учасниками ділової гри "Що? Де? Коли?", питання якої підтвердили знання вчителями нових педтехнологій, форм навчання і нетрадиційних видів уроків.
22 бер. 2019

Відбувся Фестиваль дитячих талантів

Пройшов Фестиваль дитячої творчості "Сузір'я талантів" серед учнів шкіл Царичанської громади і БДЮТ. 21-22 березня учнівські колективи демонстрували свої таланти у різних жанрах. Журі відзначає високий рівень більшості номерів, активну участь 11-и класників.
5 бер. 2019

Виїзний тренінг КЗВО "ДАНО" для вчителів англ. мови

Відбувся виїзний обласний тренінг для вчителів англійської мови на базі Царичанської ЗОШ І-ІІІ ст., який проводили викладачі КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти". Учасники тренінгу підвищили свій професійний рівень та отримали сертифікати.