Відбувся Фестиваль дитячих талантів

22 бер. 2019
Пройшов Фестиваль дитячої творчості "Сузір'я талантів" серед учнів шкіл Царичанської громади і БДЮТ. 21-22 березня учнівські колективи демонстрували свої таланти у різних жанрах. Журі відзначає високий рівень більшості номерів, активну участь 11-и класників.

Фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талантів».

21-22 березня пройшов Фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талантів» серед учнів шкіл Царичанської громади. Гостинно приймали учнівські таланти Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  - Преображенську і Прядівську школи, а Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст. – Царичанський БДЮТ, Царичанську і Лисківську філії І-ІІ ступенів.

Педколектив Бабайківської школи влаштував учасникам фестивалю фотозону, «солодкий стіл» та флеш-моб. Після концерту вихованці з Бабайківської, Преображенської та Прядівської шкіл могли поспілкуватися, «пофестивалити» в спокійній невимушеній обстановці.

Дирекція Царичанської школи подбала про затишну обстановку проведення фестивалю. Творчі і неординарні,   креативні і  професіональні діти нашої громади. Особливо хочеться відзначити активність цьогорічних випускників як юнаків так і дівчат. І на завершення фестивалю діти у Царичанській школі мали змогу всі разом об’єднатися в дружнє коло, затанцювавши флеш-моб, до якого приєдналися всі присутні: діти, батьки, педагоги.

Журі конкурсу відзначає, що  більшість номерів була виконана на високому рівні.

1 червня найталановитіша юнь прийме участь у святкуванні Дня захисту дітей. А кращі номери  матимуть змогу претендувати на почесте звання Лауреата премії «Зоряний олімп Приорілля- 2019».