1 жовт. 2020

З Днем працівників освіти

Відділ освіти вітає колег З Днем працівників освіти! Бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення та успіхів, здійснення мрій, злагоди і добробуту.
1 вер. 2020

День знань

У закладах освіти почався 2020-2021 навчальний рік з дотриманням протиепідемічних заходів. Немає випадків захворювання на коронавірус серед учасників освітнього процесу.
27 серп. 2020

Серпнева конференція

Проведені серпневі предметні засідання міжшкільних методичних об'єднань закладів освіти Царичанської ОТГ і серпнева конференція, на якій начальником відділу освіти Китайгорою С.М. висвітлені здобутки минулого навчального року та окреслені напрямки подальшого розвитку освіти громади. Привітали учасників конференції селищний голова Сумський Г.В. та депутат облради Мухтахов Ф.А.,
6 серп. 2020

Нарада керівників з підготовки до 2020-2021 н.р.

Відбулася нарада керівників закладів освіти з питань підготовки закладів до роботи у 2020-2021 н.р. з дотриманням карантинних обмежень. Всі заклади провели косметичні ремонти, забезпечені пірометрами, антисептиками, паперовими рушниками, деззасобами, засобами індивідуального захисту, окремими урнами для використаних ЗІЗ, і готові до початку нового навчального року.
24 черв. 2020

ЗНО проводиться по новому

Змінені правила проходження ДПА в 11 класі. Законом України випускники звільнені від ДПА, але: 1)учні за бажанням можуть все рівно проходити ДПА у формі ЗНО з організованим підвозом, 2)звільнені від ДПА учні можуть за бажанням проходити ЗНО, 3)звільнені від ДПА учні можуть не проходити ЗНО, якщо не збираються поступати у вищі навчальні заклади різних рівнів акредитації
22 черв. 2020

Карантин продовжено

Карантин продовжено до 31 липня. На цей період робота таборів відпочинку на базі шкіл не буде здійснюватися. Основна сесія ЗНО розпочнеться з 25 червня по 17 липня.
13 черв. 2020

Пробне ЗНО скасоване

Пробне ЗНО скасовано. Пізно ввечері у п'ятницю оприлюднено постанову КМУ №480, якою фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти 15 і 17 червня. Водночас пробне ЗНО буде проведено в режимі онлайн тестування.
12 черв. 2020

Літні канікули школярів

З 13 червня розпочнуться літні канікули учнів шкіл Царичанської громади. Звертаємо увагу на дотримання техніки безпеки та збереження здоров'я дітей в період канікул. Дітям необхідно дотримуватися правил дорожнього руху, протипожежної безпеки, правил поведінки в лісі та біля водойм. Бажаємо всім цікавого і безпечного оздоровлення влітку.
4 черв. 2020

Відкриття ІРЦ, ПНЗ

Відновили роботу заклади позашкільної освіти - ДЮСШ і Царичанський БДЮТ, які проводять заняття з дітьми з проведенням протиепідемічних заходів. Відновив роботу і Царичанський ІРЦ, фахівці якого проводять комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, корекційні заняття з дотриманням карантинних вимог.
3 черв. 2020

Відкриття дитсадків

03 червня відновлена робота всіх ясла-садків Царичанської селищної ради з дотриманням карантинних вимог. Придбані за кошти селищної ради безконтактні термометри, антисептики, паперові рушники, захисні маски і перчатки, контейнери і відра для утилізації ЗІЗ і паперових рушників. Затверджене меню, проведений аналіз води, зроблена розмітка на території закладів. Прийом дітей здійснювався на подвір'ї закладів за довідками від сімейного лікаря про здоров'я дітей.