Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради

 

Олімпіади, конкурси

 

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

 

№ з/п

Найменування олімпіади

Дата проведення

Місце проведення

  1. 1.

Українська мова та література

04 січня 2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

  1. 2.

 Англійська  мови

11 січня 2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

  1. 3.

 Правознавство

12 січня 2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

4.

 Фізика

18 січня 2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

5.

 Історія

19 січня 2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

6.

 Математика І тур

19 січня 2020 року

КЗ «Навчально-виховне об’єднання № 28» Дніпропетровської обл. ради

7.

Трудове навчання

25 січня 2020 року

КЗ «Навчально-виховне об’єднання № 28» Дніпропетровської обласної ради

8.

 Біологія

25 січня 2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

9.

Хімія І тур

26 січня 2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

10.

Математика ІІ тур

26 січня 2020 року

КЗ «Навчально-виховне об’єднання № 28» Дніпропетровської обласної  ради

11.

Хімія ІІ тур

01лютого2020 року

Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара

12.

Інформатика І тур

01 лютого2020року

КЗВО «ДАНО» ДОР»;

КЗО “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара” Дніпровської міської ради;

КЗО “Навчально-виховний комплекс № 12 “загальноосвітній навчальний заклад I ступеня – гімназія” Дніпровської міської ради

13.

Інформатика  ІІ тур

02лютого2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»;

КЗО “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара” Дніпровської міської ради;

КЗО “Навчально-виховний комплекс № 12 “загальноосвітній навчальний заклад I ступеня – гімназія” Дніпровської міської ради

14.

Екологія І тур

02лютого2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

15.

Інформаційні технології І тур

08лютого2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»;

КЗО “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара” Дніпровської міської ради;

КЗО “Навчально-виховний комплекс № 12 “загальноосвітній навчальний заклад I ступеня – гімназія” Дніпровської міської ради

16.

Інформаційні технології ІІ тур

09лютого2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»;

КЗО “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара” Дніпровської міської ради;

КЗО “Навчально-виховний комплекс № 12 “загальноосвітній навчальний заклад I ступеня – гімназія” Дніпровської міської ради

17.

Екологія ІІ тур

09лютого2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

18.

Географія

15лютого2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

19.

Астрономія

16лютого2020 року

КЗВО «ДАНО» ДОР»

 

 

 

 

Результати участі закладів освіти Царичанської селищної ради

 у районному етапі Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін 2017-2018 н.р.

Базовий компонент шкільної олімпіади 2017-2018 навчального року становив 16-ть дисциплін:  українська мова і література, англійська мова, правознавство, історія, економіка, математика, фізика, хімія, біологія, географія, інформатика (програмування), інформаційні технології, екологія, трудове навчання, російська мова та література,  астрономія.

Учасниками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін стали 377 учнів закладів освіти району, із яких 195  (52%) – учні закладів освіти Царичанської селищної ради.

Найбільш чисельними були  команди Царичанської, Прядівської, Преображенської, Бабайківської ЗОШ І-ІІІ, Царичанської філії І-ІІ ступенів.

Лисківська філія  І-ІІ ступенів забезпечила участь на 75%.

За результатами ІІ-ого етапу рейтингову таблицю утримує Царичанська І-ІІІ (61,4)

Достатній рівень знань продемонстрували учні Прядівської (37,8), Бабайківської (35,4) ЗОШ І-ІІІ ступенів, Царичанська філія І-ІІ ступенів (23,2).

Із 377  учасників предметних олімпіад 2017-2018 навчального року призові місця вибороли – 150 учнів, із них: І-х місць –53; ІІ-х – 50; ІІІ-х – 47.

Рейтингову таблицю  призових місць очолюють  Царичанська (40), Прядівська  (20).

Конкурентоспроможно виступили на ІІ етапі олімпіад представники  Преображенської(14), Бабайківської (17) ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Результативними  були виступи команд  Лисківської філії І-ІІ (2), Царичанської філії  (3).

Середній показник рейтингу установ у ІІ-ому етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін   2017-2018 навчального року  становить – 28,7 балів.

Показники участі команд освітніх установ показали як позитивні зрушення у якісній підготовці до олімпіад, так і зниження результативності.

Середній показник перевищили – Царичанська (61,4), Бабайківська (35,4), Прядівська (37,8).

 У межах середнього рівня – Преображенська (27,9), Царичанська філія І-ІІ ступенів (23,2).

Протягом січня, лютого триває  ІІІ етап олімпіад.  Склад команди від району (39 учнів) 74% становлять учні наших закладів освіти: Царичанська (20), Прядівська (2), Преображенська (5), Бабайківська (1) ЗОШ І-ІІІ, Лисківська філія (1) І-ІІ ступенів.

 

Результати участі переможців районного етапу в обласному турі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н. р.

 

предмет

П.І.П. учасника

клас

заклад

К-ть балів

Місце

Мінім.

набраний

Максим.

1

Історія

Шапкіна Олександра29

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15

42

95,5

 

2.

Англ. мова

Шапкіна Олександра

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26

62

112

 

3.

Математика

Грідін Дмитро

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

4.

Біологія

Цуканов Олександр

8

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

41,5

40

25,5

І

Зеленська Еліна

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26,5

32

88

 

Махун Руслана

11

Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

16

81

 

5.

Астрономія

Савенко Валерій

9

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8,5

8,5

55,5

 

Кравченко Уляна

11

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

66,5

12

11,5

 

6.

Трудове

навчання

Сирота Валерій

9

Лисківська філія І-ІІ ступенів

26,5

47

100,5

 

Грідін Дмитро

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

44

50,5

111

 

7.

Українська

 мова

Алєксєєнко Анна

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11,5

31,5

48,5

 

Зеленська Еліна

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

35

48

ІІІ

Влащенко Валерія

9

Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19

28

48

 

8.

Рос. мова

Зеленська Еліна

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21

41

72

 

Ковальчук Альона

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20

42

70

 

9.

Фізика

Олійник Олександр

8

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

0,5

2

34

 

Манжелій Катерина

9

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

-

--

 

 

Юрченко Ярослав

10

Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

-

-

-

 

Кравченко Уляна

11

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

-

-

-

 

10.

Хімія

Мазуркевич Альона

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8,5

10,5

48

 

Філяровський Андрій

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

11,5

71

 

Цуканов Олександр

8

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

15

79

 

11.

Географія

Никонюк Єлизавета 

8

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

13

46

 

Забродін Валерій

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

20

63

 

Дорошенко Дарія

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18

47

65

 

12.

Інформаційні технології

Влащенко Владислав

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

0,65

7,5

76,25

 

13.

Інформатика

Савенко Юрій

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

не пройшли у ІІ тур

 

14.

Правознавство

Бойко Іван

9

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20,5

69,5

102

ІІІ

Зеленська Еліна

10

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

38

62

 

Ковальчук Альона

11

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26

37,5

110

 

     

 

 

 

 Із  16 олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н.р. учнівські команди закладів освіти Царичанської ОТГ прийняли у 14.

Кількісний склад учасників ІІІ етапу олімпіад – 30 учнів: Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2; Преображенська- 5; Бабайківська -1; Лисківська філія -1; Царичанська -22.

 

Якісний показник участі команд  складає – 13,6 % (три переможці: Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 

Правознавство- 9 клас (Бойко Іван);

Укр. мова та література – 10 (Зеленська Еліна);

Біологія -8 клас (Цуканов Олександр).

Конкурентноспроможними були виступи команд з правознавства (Зеленська Еліна), географії (Дорошенко Дарія), російської мови (Ковальчук Альона, Зеленська Еліна), української мови та літератури (Влащенко, Зеленська, Алєксєєнко).