8 жовт. 2021

Про обов'язкове щеплення освітян

Через місяць вступає в силу наказ МОЗ від 04 жовтня 2021 року №2153, яким затверджений перелік професій, працівники яких підлягають обов'язковому щепленню, серед них працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти.
8 жовт. 2021

ФСС про лікарняні

За повідомленням Фонду соцстраху, з жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Якщо раніше лікар видавав листок непрацездатності після одужання пацієнта, то тепер часто візит застрахованої особи до лікаря завершується формуванням медичного висновку і створенням електронного лікарняного та відповідно швидкого нарахування матеріального забезпечення через 7 днів після закриття лікарняного.
30 вер. 2021

День учителя

Проведено у громаді свято Дня працівника освіти з дотриманням протиепідемічних вимог. Учасників свята та всіх освітян привітали голова громади Сумський Г.В. (онлайн), депутат облради Мухтаров Г.А., начальник відділу освіти Китайгора С.М. Кращим педагогам закладів освіти громади вручені цінні подарунки. Свій творчий танцювальний виступ подарували всім присутнім і діти.
23 вер. 2021

Жовтий рівень

Пройшли вакцинацію 88% всіх працівників закладів освіти громади, що дозволило при встановленні "жовтого" рівня епідемічної небезпеки продовжити повноцінний освітній процес у закладах освіти очно.
27 серп. 2021

Серпнева конференція

Відбулися засідання предметних міжшкільних методичних об'єднань в Царичанській громаді за участю педагогів нашоъ та інших громад. Проведений брифінг за тематичними локаціями серед керівників закладів освіти громади з актуальних питань розвитку і реформування освіти. Здійснено нагородження кращих педагогів головою селищної ради Сумським Г.В. та начальником відділу освіти Китайгорою С.М.
12 серп. 2021

Прийомка закладів освіти

Проведена прийомка закладів дошкільної і загальної середньої освіти до 2021-2022 н.р. комісією відділу освіти за участю предстваників Держпродспоживслужби, Держенергонагляду. За результатами об'їзду і перевірки закладів освіти встановлено, що в закладах проведена значна робота по підготовці до нового навчального року: проведені косметичні ремонти, підготовлені навчальні кімнати та допоміжні приміщення.
11 серп. 2021

Вакцинація

Для освітян активне посилання про коронавірус та вакцинацію: https://vaccination.covid19.gov.ua/news/faqforeducators?fbclid=IwAR1XJRjaADipLRA0JODRfShYwu6zx-l_YO-lkvP2pk7aFS47ciWpbW_8LL4. Про пункти вакцинації повідомлений кожен заклад.
2 серп. 2021

Вакцинація

Згідно постанови КМУ від 28.07.2021 №787, при встановленні "жовтого" рівня епіднебезпеки забороняється відвідування закладів освіти учнями/вихованцями у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. Отже, для організації навчально-виховного процесу з відвідуванням дітей закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти при “жовтому” рівні епідемічної небезпеки необхідно, щоб 80% всього персоналу закладу освіти були провакциновані. Продовжується вакцинальна кампанія населення від гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. У КНП «Царичанська ЦПМСД» зараз наявна вакцина, запрошують всіх вакцинуватися.
10 лип. 2021

Реформа освіти

На виконання законів україни "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту" складається План створення ефективної мережі закладів освіти громади, за яким будуть створені такі види закладів як гімназії (1-9 класи) і ліцеї (10-11 (12) класи).
1 лип. 2021

Оздоровлення у позаміських таборах

З 1 по 14 липня 16 дітей, позбавлених батьківського піклування, оздоровлюються у ДОТ "Комунарець" за кошти Царичанської селищної ради.