29 трав. 2020

Відновлення роботи дитсадків

03 червня відновлять прийом дітей заклади дош кільної освіти Царичанської громади, після проведеної перевірки готовності ясла-садків до роботи з дотриманням карантинних вимог: придбані безконтактні термометри, антисептики, маски, перчатки, паперові рушники, контейнери для утилізації ЗІЗ
12 трав. 2020

Дистанційне навчання в дошкільних і позашкільних закладах

З 27 квітня організоване дистанційне навчання в закладах дошкільної освіти та Царичанському ІРЦ, а з 12 травня проводяться дистанційно заняття БДЮТ Царичанської ОТГ, відповідно до рекомендацій МОН. Сплановані заняття, організовані групи для проведення навчання у Viber, Facebook, використовується платформа Zoom.
5 трав. 2020

Ремонти ДНЗ, ПНЗ

Проводяться поточні ремонтні роботи в закладах дошкільної освіти та закладах позашкільної освіти Царичанської ОТГ з дотриманням вимог карантину (індивідуальні засоби захисту, відстань між працівниками). У придбанні матеріалів для проведення ремонтних робіт виділені кошти засновника - Царичанської селищної ради.
27 квіт. 2020

Відновлені заняття після канікул

По закінченню канікул з 27 квітня у зв'язку з продовженням карантину відновилося проведення уроків з використанням дистанційних технологій. З метою виконання навчальних програм навчальний рік продовжено до 12 червня по закладах освіти Царичанської ОТГ.
6 квіт. 2020

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Відбулося у формі онлайн-конференції на платформі Zoom підсумкове засідання атестаційної коміссії відділу освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради. Розглянуті досягнення атестуючих педагогів, результати їх діяльності у міжатестаційний період. Всі члени атестаційної комісії спілкувалися онлайн, регламент засідання дотриманий.
3 квіт. 2020

Додаткові канікули

У закладах загальної середньої освіти організовані додаткові канікули з 06 по 26 квітня. На цей період працівники закладів освіти будуть знаходитися у черговій оплачуваній відпустці.
12 бер. 2020

Карантин з коронавірусу

Введений карантин в закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти Царичанської селищної ради з метою запобігання поширення захворювання на коронавірус по 03 квітня 2020 року
20 лют. 2020

Нарада керівників закладів освіти

Нарада керівників закладів освіти. Обговорені питання попередження захворюваності дітей, охорони праці, критерії оцінювання закладів дошкільної і позашкільної освіти, ліцензування ЗДО, запровадження НАССР, результати проведення олімпіад, вибір підручиків 3, 7 кл., підсумки реєстрації учасників ЗНО-2020
24 жовт. 2019

Нарада керівників і заступників керівників

Відбулася нарада керівників закладів освіти, де обговорені питання вакцінації проти кору та дифтерії, стан опалення освітніх установ, нові вимоги до підвищення кваліфікації педкадрів, організаційна робота з розробки НАССР, організація проведення олімпіад, підготовка мобілізаційних планів та інші питання.
3 жовт. 2019

День працівника освіти

Свято з нагоди Дня працівника освіти відбулося в Царичанській ОТГ. Педагогів вітали Сумський Г.В., Мухтаров Г.А., Бакуліна О.Д., Китайгора С.М., Самарська Н.І. Чарівні музичні вітання дарували вихователі з вихованцями ДНЗ №1 "Ромашка", колектив педагогів та учнів КЗ "Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.". Цікавими були виступи хору "Тоніка", учнів КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.", відео-сюжет "Педагогіка не по-дитячому".