12 трав. 2022

Завершення навч. року

Завершення 2021/2022 навчального року у громаді планується 27 травня, випускники 11-х класів для вступу до закладів вищої освіти будуть проходити Національний мультипредметний тест.
28 лют. 2022

Робота шкіл і садків

Робота закладів освіти. У зв'язку з воєнними діями в країні, заклади загальної середньої середньої освіти громади проводять дистанційне навчання учнів, а заклади дошкільної і позашкільної освіти навчання не проводять.
28 січ. 2022

Поліомієліт

В Україні стрімко поширюється серед дітей поліомієліт, насамперед через недостатній рівень охоплення вакцинацією від цієї недуги. Поліомієліт невиліковний, на сьогодні не існує спеціального противірусного лікування цього захворювання. Але його поширенню можна запобігти завдяки щепленням: дітей вакцинують у 2, 4, 6, 18 місяців, 6 і 14 років. Шістьох доз вакцини достатньо, щоби сформувався імунітет до поліомієліту до кінця життя. Перебіг хвороби характеризується ураженням центральної нервової системи, з виникненням парезів і паралічів, іноді може закінчуватися смертю хворого.Вірус поліомієліту поширюється від людини до людини через слину, заражену їжу та воду. Найбільш вразливими до поліомієліту є діти віком до п’яти років.
28 січ. 2022

Дистанційне навчання

З 28 січня по 06 лютого на дистанційному навчанні учні Царичанського ліцею за рішенням техногенно-екологічної комісії у зв'язку з високою захворюваністю учнів на ГРВІ (44%) і випадки COVID-19 (5 випадків, 4 класи на самоізоляції)
25 груд. 2021

Канікули

Зимові канікули у закладах освіти громади будуть проводитися з 31 грудня 2021 по 16 січня 2022 року. Відділ освіти наголошує на необхідності дотримуватися під час канікул правил безпеки життєдіяльності.
16 груд. 2021

Перейменування закладів освіти

Заклади загальної середньої освіти громади перейменовані на ліцеї, внесені відповідні зміни до установчих документів освітніх закладів
11 лист. 2021

Відділ освіти ще раз наголошує на необхідності вакцинації для збереження власного здоров'я та оточуючих

Відділ освіти ще раз наголошує на необхідності вакцинації для збереження власного здоров'я та сприяння створенню колективного імунітету
10 лист. 2021

Після осінніх канікул відновлене відвідування дітей у закладах освіти, всі заклади опалюються, забезпечений належний температурний режим.

28 жовт. 2021

Канікули

У закладах освіти Царичанської громади продовжені осінні канікули до 07 листопада 2021 року, що пов’язано з рівнем епідемічної небезпеки у регіоні та на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 року №1/9-569. У канікулярний період учням і вихованцям закладів освіти необхідно дотримуватися вимог безпеки життєдіяльності.
18 жовт. 2021

Дистанційне навчання

З 18 жовтня 2021 року у "червоній" епідзоні заклади дошкільної, позашкільної і загальної середньої освіти громади перейшли на дистанційний режим навчання за звичайним розкладом уроків/занять. Працює очно тільки ДЮСШ, в якій всі працівники пройшли повний курс вакцинації.