21 черв. 2018

Оздоровлення дітей в пришкільних таборах

Закриття зміни в пришкільних таборах відпочинку, яка тривала з 01 по 20 червня пройшло урочисто і весело. Протягом оздоровлення в пришкільних таборах діти побували на багатьох екскурсіях, грали, займалися спортом, співали і танцювали, приймали участь в конкурсах та змаганнях.
4 черв. 2018

Підсумки приймання дітей до 1 класу шкіл громади

Підведені підсумки приймання дітей до 1 класів шкіл громади на 2018-2019 н.р. Всі шестирічні діти прийняті до 1 класу, місць у школах вистачило, тому конкурси не проводилися. Списки прийнятих першокласників затверджені наказами керівників шкіл та оприлюднені на сайтах закладів освіти
1 черв. 2018

Відкриття таборів відпочинку на базі шкіл

1 червня відбулось офіційне відкриття таборів при школах і відзначення територіального свята до Дня захисту дітей, в якому прийняли участь діти майже всіх шкіл громади
29 трав. 2018

Приймання таборів пришкільних

Комісією з приймання пришкільних таборів відпочинку здійснений об'їзд всіх закладів освіти. Представники комісії з селищної ради, відділу освіти, Держпродспоживслужби відзначили хорошу підготовку таборів відпочинку при школах. Підписані акти приймання таборів всіма членами комісії.
25 трав. 2018

Останній дзвоник

Проведено Свято останнього дзвоника в школах громади. Відзначені досягнення учасників освітнього процесу за навчальний рік, побажання випускникам успішно продовжити навчання
22 трав. 2018

Нарада начальників пришкільних таборів відпочинку

Проведена нарада начальників пришкільних таборів відпочинку за участю Держпродспоживслужби. Обговорені організаційні питання підготовки і прийомки таборів, організація цікавого дозвілля і соціального захисту дітей, охорони життя дітей і дотримання санітарних вимог, ведення документації в таборах відпочинку.
5 трав. 2018

Вітаємо наших переможців

Перемогла команда Дружини юних пожежників Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст. в зональних змаганнях в м. Кам'янське
3 трав. 2018

Участь у конкурсі Z-ефір

У зональному конкурсі Z-ефір діти нашої громади зайняли перше місце з драматургії, стали призерами з вокальних номінацій.
26 квіт. 2018

Нарада керівників закладів освіти в квітні

Проведена нарада керівників закладів освіти за участю служби у справах дітей. Обговорено питання обліку дітей шкільного віку, стан замовлення підручників, підсумки атестації педагогів, консультування по складанню проектів, повноваження педради закладу освіти
24 квіт. 2018

Обласний семінар

Проведений обласний семінар керівників експериментальних шкіл по STEM-освіті в Царичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Продемонстровані уроки в початковій і старшій школі, творче обговорення, презентації, інші цікаві форми методичної роботи.