Крок до зірок

16 лют. 2018
Проведений День відмінників "Крок до зірок"

«Крок до зірок» - під таким гаслом 16 лютого у КЗ «Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшло традиційне шкільне свято вшанування відмінників навчання.  Його підготували й провели педагог-організатор І.А.Томчук та ведучі О.Походій і В.Пренко, ІКТ-підтримку заходу забезпечив А.О.Пилипенко.

У центрі уваги присутніх була наукова еліта школи – учні, які оволоділи високим рівнем знань. Їх у закладі – 17.

Демонстрація фотосесій, віршовані й мультимедійні презентації, щирі розповіді були переповнені душевною теплотою, любов'ю, гордістю за своїх  дочок і синів, а ще непідробною відвертістю й глибокою мудрістю, бо не кожен зважиться поряд з позитивом визнати й недоліки дітей, бодай маленькі.

Атмосфера піднесеності  тривала впродовж усього свята. Своїми талантами радували фіналісти дитячого районного конкурсу «Євробачення» – художній колектив «Гармонія» (солістка В.Влащенко, бек-вокал К.Каплій, кл.кер. Л.І.Чорна), дипломанти районного конкурсу «Джерела творчості пружно б'ють»  – танцювальний колектив «Капітошка» (кл.кер. С.М.Боката), художній колектив 8 класу «Біле золото» (кд.кер.Н.М.Шайтанова), учасники шкільного танцювального колективу « Crazy stars» (кл.кер. Н.І.Сапай, худ. кер. О.І.Даниленко), солістка ККЗ «Царичанський клубний заклад культури та дозвілля» Т.Даниленко, вихованка КПНЗ «Царичанська школа естетичного виховання» ЦСР М.Нечипоренко разом з однокласником А.Рибалкою.

Свято скінчилося, а в душах присутніх залишились теплота, гармонія, гарний настрій, а ще – велике родинне фото на згадку.