Фестиваль "Сузір'я талантів"

22 бер. 2018
Проведений фестиваль дитячої творчості "Сузір'я талантів" серед учнів шкіл Царичанської ОТГ

Відбувся фестиваль дитячої  творчості „Сузір’я талантів” з метою  виявлення та підтримки талановитих виконавців, розкриття та подальшого розвитку творчого потенціалу учнів закладів освіти Царичанської об’єднаної територіальної громади. Проведений        фестиваль – це справжнє свято музики, танцю, акторської гри. Учасників фестивалю привітав начальник відділу освіти виконкому Царичанської селищної ради Китайгора С.М.

Вразив талантами і кількістю учасників дитячий колектив Бабайківської ЗОШ I-III ступенів з 82 артистів. Цікаві виступи продемонстрували дитячі  колективи Будинку дитячої та юнацької творчості, Царичанської, Прядівської, Преображенської ЗОШ  I- III ст., Юр’ївської ЗОШ I ступеня та Царичанської філії І-ІІ ступенів. Прийняли участь у конкурсі і учні Лисківської філії І-ІІ ступенів.

За наслідками фестивалю кращі виконавці нагороджені відзнаками відділу освіти та приймуть участь у гала-концерті у Міжнародний День захисту дітей.