Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЦАРИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Юридична адреса:

51000, Дніпропетровська область,

Дніпровський район,

смт. Царичанка,

вул. Соборна, 40-A

ел.пошта: [email protected]

Відділ  освіти   є структурним підрозділом  виконавчого комітету Царичанської селищної ради,  створений  рішенням сесії і діє з 03 липня 2017 року.

Мережа закладів освіти Царичанської селищної ради:

Заклади загальної середньої освіти - 4

з них опорна школа  з двома  філіями - 1

Заклади дошкільної освіти - 6

Заклади позашкільної освіти- 2

інклюзивно-ресурсний центр - 1

Інформація про фінансову діяльність закладів освіти знаходиться на сторінці їх сайтів "Доступ до публічної інформації".

21 груд. 2023
Організовані і проведені фізкультурно-оздоровчі заходи у рамках ініціативи "Пліч-о-пліч". У змаганнях з футзалу (хлопці) і з волейболу (хлопці, дівчата) перемогу здобули команди учнів Царичанського ліцею.
14 груд. 2023
Затверджена і впроваджується Програма подолання освітніх втрат в закладах освіти громади, розробляються нові Стратегії розвитку закладами освіти, підводяться підсумки реалізації Програми розвитку освіти громади.
15 лист. 2023
Розпочався опалювальний період в закладах освіти. Всі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти опалюються, температурний режим відповідає санітарним нормам.