Навчання в ясла-садку з протипожежної безпеки

29 січ. 2018
Проведене навчання з протипожежної безпеки в Царичанському ДНЗ №4 за участю представника ДСНС, у формі розваги "Юний пожежник"

29 січня в Царичанському ДНЗ №4 «Берізка» пройшла розвага  «Юний пожежник». На цей захід було запрошено  головного  інспектора державної служби з надзвичайних ситуацій  Шаповала С.В. Вихованці отримали цікаву і корисну інформацію  про  пожежну  безпеку.

Діти приймали участь  у  конкурсах  та естафетах: «Збір команди на виклик»,  «Гасіння пожежі», «Рятівники служби 101»,  «Перевірка знань та  вмінь»,  «Смуга перешкод». Учасники  дійства показали  свої знання з техніки безпеки під час проведення цікавої вікторини  «Не можна, тому що…».

Діти розповідали  вірші про користь та  шкоду  вогню, про  обережне поводження  з  ним, про особливості мужньої професії вогнеборця.  А  на  заключення  заходу показали  свої  вміння  щодо  евакуації  під час звучання сирени.