Семінар вихователів ДНЗ

27 бер. 2018
Проведений в Бабайківському ДНЗ районний семінар-практикум вихователів дошкільних закладів

На семінарі були присутні  представники всіх 13-и дошкільних закліадів району, всього 18 осіб.

Гості переглянули два  заняття з логіко-математичного розвитку: в молодшій групі  на тему "Весняна мандрівка"  і в старшій групі на тему "Космічна подорож", які провели вихователі Бабайківського ДНЗ Лоза Л.О. і Перетятько Л.М.

Тема семінару: Нові підходи до формування розвитку логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку.

На засіданні було розглянуто питання:

1.Створення  ефективної  системи забезпечення розвитку дитини покоління  інформаційної епохи,  формування  зрілої  творчої  особистості.

2. Єдність вимог  дошкільної та початкової загальної освіти, батьківської підготовки дітей  до  нової української школи.

3.Використання оптимальних форм, методів  та  прийомів  навчального  впливу  на  заняттях з  математики.

4. Розвиток інтелектуальних  здібностей  та  обдарованостей дошкільників на заняттях  з логіко-математичної  діяльності.

Вихователі свої виступи готували у вигляді цікавих нетрадиційних форм:

-Ділова гра «Пошук інформації»

-Тренінгові вправи  «Діалог», «Коло ідей».

На завершення роботи семінару вихователі-практики обмінялись власним досвідом роботи з даноі теми, порекомендувавши урізноманітити  напрямок логіко-математичної роботи такими педагогічними технологіями:

-«Логіка світу» ;

-Ейдетика для малят;

-Логічні блоки Д'єнеша;

-Кольорові палички Кюізенера;

-Пісочна терапія;

-Мнемотехніка та інші.

Підсумком роботи семінару було вироблення методичних рекомендацій для організації освітньої роботи з дітьми з даної теми.