Нарада керівників закладів освіти

29 бер. 2018
Нарада керівників закладів освіти за участю представників ДСНС, Держпродспоживслужби, райкому профспілки

29 березня 2018 року відбулася нарада керівників закладів освіти Царичанської селищної ради за участю запрошених представників управління Держпродспоживслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Райкому профспілки.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради Китайгора С.М. спрямував роботу керівників навчальних закладів  на сприяння проведенню щеплення дітям від туберкульозу. Крім того розповів про основні заходи програми «Освіта Царичанської громади на 2018-2020 роки» на поточний рік.

Спеціаліст управління Держпродспоживслужби Женило Н.М. висвітлила актуальні питання організації харчування в школах і дитсадках, особливості складання меню на весняний і літній періоди, заходи по забезпеченню освітніх установ питною водою відповідно до санітарних норм.

Головний інспектор Царичанського РС ГУ ДСНС Шаповал С.В. наголосив на постійному проведенні в закладах освіти протипожежних заходів, виконанні приписів обласного управління ДСНС, проаналізував результати повторного об’їзду і перевірки закладів освіти Царичанської ОТГ.

Голова Царичанського райкому профспілки працівників освіти і науки України Самарська Н.І. розповіла про виконання Колективної Угоди між виконавчим комітетом Царичанської селищної ради та райкомом профспілки, вказала на злагоджену співпрацю соціальних партнерів, спільному вирішенні питань захисту прав членів профспілки.

Крім того висвітлені питання результатів проведення комплексних заходів державного нагляду службою охорони праці в Преображенській ЗОШ І-ІІІ ступенів, підсумки участі учнів Царичанської ОТГ у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, проведення ДПА в ЗНЗ; надані рекомендації щодо розробки проектів розвитку закладу освіти, звітування з військового обліку.